CША, Китай: ратифіковано Паризьку угоду про клімат

05 Sep, 2016 | |

США і Китай - країни, на які припадає майже 40% викидів вуглекислого газу у світі, - ратифікували Паризьку угоду із боротьби зі зміною клімату.

Прибувши на саміт "великої двадцятки", який у неділю почнеться в китайському місті Ханчжоу, американський президент Барак Обама заявив:
"Сьогоднішнє зусилля увійде в історію як ключове".

Викиди вуглецю вважаються ключовою причиною змін клімату.
У грудні минулого року представники понад 170 країн домовилися скоротити викиди так, аби не допустити глобального підвищення температури на понад 2 градуси за Цельсієм.

Паризька угода є першою у світі комплексною кліматичною угодою. Вона набуде юридичної сили лише після того, як її ратифікують щонайменше 55 країн, на які припадає 55% викидів вуглекислого газу в світі.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.