Як зміняться відносини США – ЄС після приходу Трампа?

Початок діяльності новообраного президента США Дональда ТРАМПА змушує керівництво Європейського Союзу замислюватись над тим, в якому руслі будуть розвиватися в найближчому майбутньому відносини по лінії Вашингтон – Брюссель. Усвідомлюючи неможливість прогнозу траєкторії взаємодії двох глобальних центрів сили, сьогодні зрозуміло єдине – співпраця союзників зазнає суттєвих змін. Що це може означати для України, яка визначила пріоритетом свого розвитку інтеграцію з ЄС?
Трансатлантичний діалог по лінії Європейський Союз – США продовжує носити невизначений характер, що цілком зрозуміло, враховуючи ту кількість політичних оцінок, які було надано Трампом під час президентських перегонів. Особливе нерозуміння у європейців викликав євро скептицизм кандидата в президенти, який заявив буквально наступне: інші країни ЄС, слідуючи прикладу Великобританії після проведення Brexit, рано чи пізно так самі залишать лави Євросоюзу. Трамп вважає, що ЄС належить Німеччині, і тому британці вчинили вірно, проголосувавши за вихід із ЄС. А ремарка нового президента США про те, що його довіра до канцлера Німеччини Ангели Меркель – стійкого союзника України у боротьбі із російською агресією – може зникнути дуже швидко, взагалі шокувала европейських політиків.
Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США
На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ