Ця одіозна особа стала послом України у Норвегії

Модератор аналiтичної групи "Geostrategy" Сергiй Даниленко для газети Експрес прокоментував призначення В'ячеслава Яцюка на посаду надзвичайного й повноважного посла України в Норвегiї.
-- Яцюк працював з 2009-го по 2012-й радником-посланником посольства України в Росiї. У 2012 роцi мiнiстр закордонних справ Леонiд Кожара призначив його директором полiтичного департаменту МЗС. I на цiй посадi Яцюк розсилав 7 грудня 2013 року лист посольствам України, у додатку до якого мiстилося пояснення голови МВС Вiталiя Захарченка "про подiї, пов'язанi з проведенням мирних демонстрацiй в українськiй столицi".
У листi влада Януковича через українських дипломатiв за кордоном намагалася нав'язати мiжнародним партнерам думку про те, що мирнi демонстранти поводяться агресивно, провокують органи правопорядку до застосування сили. Яцюка також називали одним з iнiцiаторiв звiльнення генерального консула України в Стамбулi Богдана Яременка за його критичнi висловлювання на адресу "Беркута" пiсля жорстокого побиття студентiв на майданi Незалежностi.
I, розповiдають, саме Яцюк у часи правлiння Януковичi курував антиМайданну роботу в МЗС. Кажуть, Яцюк досi в непоганих стосунках iз Кожарою. А той у Києвi пiсля революцiї створив "Iнститут миру", який "стежить за виконанням Україною Мiнських угод", що натякає на його проросiйську позицiю. А працюючи в Росiї, наш новопризначений посол у Норвегiї взагалi встиг себе дискредитувати. Є iнформацiя, що вiн їздив по Москвi п'яним в авто, а пiсля зупинки полiцейськими кинув машину просто посеред дороги.
Ми повинні продовжити надавати підтримку

Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.