США: Міністр оборони Леон ПАНЕТТА здійснить тур до азійських країн

25 May, 2012 | |

30 травня 2012 року Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Леон ПАНЕТТА розпочне турне по країнах Азії. Зокрема, програмою візиту передбачено відвідання Міністром оборони США таких країн:
 

• Сінгапур;
• В’єтнам;
• Індія.
 

У ході запланованих візитів американська сторона планує обговорити питання військової стратегії США в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Не виключається, що Л.Панетта порушить також питання забезпечення безпеки газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (TAPI), угоду про будівництво якого було підписано 23 травня 2012 року в Туркменістані.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.