США: Міністр оборони Леон ПАНЕТТА здійснить тур до азійських країн
30 травня 2012 року Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Леон ПАНЕТТА розпочне турне по країнах Азії. Зокрема, програмою візиту передбачено відвідання Міністром оборони США таких країн:
• Сінгапур;
• В’єтнам;
• Індія.
У ході запланованих візитів американська сторона планує обговорити питання військової стратегії США в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Не виключається, що Л.Панетта порушить також питання забезпечення безпеки газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (TAPI), угоду про будівництво якого було підписано 23 травня 2012 року в Туркменістані.
Ми не маємо європейської армії…
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті
Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій