Заява Генерального секретаря Ради Європи щодо ситуації в Молдові
Заява Генерального секретаря Ради Європи щодо ситуації в Молдові та звернення до Венеціанської комісії
Я надзвичайно стурбований останніми подіями в Молдові. Я закликаю демократично обраний парламент, легітимний уряд і всі політичні сили діяти стримано і відповідально. Нещодавні рішення Конституційного Суду важко зрозуміти і здаються довільними в світлі тексту Конституції та міжнародних стандартів верховенства права. У демократичній державі кожен повинен поважати Конституцію, у разі невизначеності завжди потрібна гарна об'єктивна порада. Тому я вирішив сьогодні в якості Генерального секретаря звернутися з проханням про термінову думку Венеціанської комісії про останні рішення, в тому числі про умови розпуску молдовського парламенту.
Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США
Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.