Сирія: Сполучені Штати ввели санкції проти Міжнародного ісламського банку

01 Jun, 2012 | |

 

Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки прийняло рішення ввести санкції проти Міжнародного ісламського банку, який обслуговує рахунки політичного керівництва Сирії.

Відповідно до введених санкцій, нинішній Президент Сирії Башара АССАДА, який продовжує чинити опір стабілізації внутрішньої ситуації в країні, буде позбавлений можливості доступу до ресурсів банку, які знаходяться на території Сполучених Штатів. Також американські підприємства припиняють здійснення розрахунків через Міжнародний ісламський банк.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.