Європейський Союз: керівництво Іспанії офіційно звернулося до ЄС за отриманням фінансової допомоги
Уряд Іспанії офіційно звернувся до Європейського Союзу з проханням надати невідкладну фінансову допомогу з метою стабілізації ситуації в банківській сфері.
Обсяги фінансового запиту до Євросоюзу, які потребує Іспанія для невідкладного вирішення власних внутрішніх проблем, становлять 100 мільярдів євро.
ЄС має прийняти рішення про виділення Іспанії зазначених коштів до 9 липня 2012 року.
Путін забезпечив виживання режиму Асада

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.
Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США
Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.