ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.
Стосовно можливих санкцій проти РФ повідомив, що робота триває у тісній координації з США, Канадою та Британією, водночас, оголошення погоджених конкретних заходів проти Росії не планується.
Порушення Росією статутних документів ООН та ОБСЄ є перешкодою для безпеки в Європі та стабільності на континенті. Підкреслюється, що будь-які подальші агресивні дії РФ щодо України будуть мати серйозні наслідки та велику ціну внаслідок запровадження секторальних та персональних санкцій, які ухвалюватимуться Євросоюзом у координації з міжнародними партнерами.
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.
Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.