Німеччина: рішення про направлення війсь до Туреччини ухвалено

06 Dec, 2012 | |

 Кабінет Канцлера Німеччини ухвалив рішення про направлення до Туреччини військових підрозділів, а також ракетних батарей Патріот з метою захисту турецької території від можливих ракетних атак зі сторони Сирії.

 

Це важливе рішення кабінету має бути ухвалено Бундестагом, після чого розпочнеться переміщення військових підрозділів до території Туреччини.

 

Як писали аналітики групи Geostrategy, ситуація в Сирії продовжує ускладнюватися, і вже у 2013 році може призвести до виникнення широкомасштабної громадянської війни.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь