Німеччина: рішення про направлення війсь до Туреччини ухвалено

06 Dec, 2012 | |

 Кабінет Канцлера Німеччини ухвалив рішення про направлення до Туреччини військових підрозділів, а також ракетних батарей Патріот з метою захисту турецької території від можливих ракетних атак зі сторони Сирії.

 

Це важливе рішення кабінету має бути ухвалено Бундестагом, після чого розпочнеться переміщення військових підрозділів до території Туреччини.

 

Як писали аналітики групи Geostrategy, ситуація в Сирії продовжує ускладнюватися, і вже у 2013 році може призвести до виникнення широкомасштабної громадянської війни.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.