Німеччина: рішення про направлення війсь до Туреччини ухвалено

06 Dec, 2012 | |

 Кабінет Канцлера Німеччини ухвалив рішення про направлення до Туреччини військових підрозділів, а також ракетних батарей Патріот з метою захисту турецької території від можливих ракетних атак зі сторони Сирії.

 

Це важливе рішення кабінету має бути ухвалено Бундестагом, після чого розпочнеться переміщення військових підрозділів до території Туреччини.

 

Як писали аналітики групи Geostrategy, ситуація в Сирії продовжує ускладнюватися, і вже у 2013 році може призвести до виникнення широкомасштабної громадянської війни.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.