Росія, Білорусь: створено спільний холдинг «Росбелавто»

02 Apr, 2013 | |

 

1 квітня 2013 року в Москві відбулися переговори між представниками міністерства промисловості Білорусі та Мінпромторгом РФ щодо створення спільного холдингу „Росбелавто” на базі МАЗ і КАМАЗ.

 

У 2010 році державна російська корпорація „Ростех” запропонувала об’єднати два найбільших виробника важких вантажівок. Перший віце-прем’єр Білорусі Володимир СЕМАШКО в червні 2012 року заявляв, що Білорусь має намір внести до холдингу 75% мінус 1 акцію МАЗ, щоб отримати 50% акцій керуючої компанії.
Раніше очікувалося, що російська сторона внесе 49,9% акцій КАМАЗ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.