Корейський півострів: напруження зростає

18 Apr, 2013 | |

16 квітня 2013 року Центральне агентство новин Корейської Народно-Демократичної Республіки оприлюднило заяву Міністерства закордонних справ КНДР, яка розглядається в Республіці Корея як конкретна відповідь на звернення Президента Республіки Корея Пак Гин ХЕ та Державного секретаря США Джоном КЕРРІ до керівника КНДР Кім Чен ИНА з пропозицією розпочати переговори з метою розрядки напруженості на Корейському півострові.

 

Аналіз тексту заяви Міністерства внутрішніх справ Північної Кореї дає підстави вважати, що КНДР не має принципових заперечень щодо започаткування діалогу зі США, однак наголошує на тому, що вестиме його лише на засадах взаємної поваги до суверенітету і гідності сторін. В заяві підкреслюється те, що Пхеньян буде готовий до розблокування переговорного процесу лише після завершення робіт із забезпечення своїх засобів ядерного стримування загроз з боку США та припинення Вашингтоном ворожої політики і шантажу, спрямованих проти КНДР.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри