Росія максимально близька до вступу до СОТ

03 Nov, 2011 | |

Політичні маніпуляції з анексованими у 2008 році територіями Абхазії та Південної Осетії використовується Російською Федерацією для того, щоб отримати згоду Тбілісі на вступ Росії до Світової організації торгівлі (СОТ).

За усіма ознаками, керівництво Російської Федерації готове прийняти умови Грузії щодо розміщення на кордонах Абхазії та Південної Осетії міжнародних спостерігачів з метою здійснення моніторингу на кордонах. Ця умова є однією з ключових у переговорах між Грузією та Росією щодо приєднання останньої до СОТ, яка 18 років веде відповідний переговорний процес. 
 
За оцінками групи «Geostrategy», процес розблокування конфліктної ситуації навколо двох важливих питань – врегулювання грузинсько-російського конфлікту та приєднання Росії до СОТ – особливо активно почали проштовхувати Європейський Союз та Сполучені Штати Америки. З чого можна зробити висновок про те, що вже до кінця грудня 2011 року Росія може завершити переговори щодо вступу до СОТ.
 
Група «Geostrategy» також вважає, що для Росії, зокрема її нинішнього Прем’єр-міністра Володимира Путіна, у контексті створення Євразійського союзу особливо важливо вирівняти свій статус у СОТ, набувши повноцінного членства у цій організації.  Це дозволить полегшити як процес створення Зони вільної торгівлі СНД, так і Митного Союзу. Обидві інтеграційні проекти покликані не лише посилити процес об’єднання пострадянський держав під протекторам Росії, але й відірвати Україну від інтеграції до європейського економічного та політичного простору.
03.11.2011
 
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів: