Болгарія: парламент обрав нового голову ДАНБ

24 Jul, 2013 | |

 Народні Збори Болгарії затвердили новим Головою Державної агенції «Національна безпека» (ДАНБ) тимчасово виконуючого посаду голови ДАНБ В.Пісанчева. Депутати від націоналістичної партії «Атака» участі у голосуванні не брали. Одразу після свого обрання В.Пісанчев склав присягу.

Обрання В.Пісанчева відбулося на 36-й день масових акцій протесту, спричинених призначенням на цю посаду його попередника Д.Пеєвскі, що вважається серйозною «політичною помилкою» нової влади Болгарії. Згодом, Прем`єр-міністр РБ П.Орешарський визнав призначення Д.Пеєвські помилковим. В результаті, депутати проголосували за відміну обрання Д.Пеєвські головою ДАНБ. Обрання голови ДАНБ у Народних Зборах РБ стало можливим після внесених змін та доповнень до Закону про Державну агенцію «Національна безпека», згідно з яким, призначення та звільнення голови ДАНБ здійснюється парламентом за пропозицією прем'єр-міністра країни.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.