Болгарія: парламент обрав нового голову ДАНБ

24 Jul, 2013 | |

 Народні Збори Болгарії затвердили новим Головою Державної агенції «Національна безпека» (ДАНБ) тимчасово виконуючого посаду голови ДАНБ В.Пісанчева. Депутати від націоналістичної партії «Атака» участі у голосуванні не брали. Одразу після свого обрання В.Пісанчев склав присягу.

Обрання В.Пісанчева відбулося на 36-й день масових акцій протесту, спричинених призначенням на цю посаду його попередника Д.Пеєвскі, що вважається серйозною «політичною помилкою» нової влади Болгарії. Згодом, Прем`єр-міністр РБ П.Орешарський визнав призначення Д.Пеєвські помилковим. В результаті, депутати проголосували за відміну обрання Д.Пеєвські головою ДАНБ. Обрання голови ДАНБ у Народних Зборах РБ стало можливим після внесених змін та доповнень до Закону про Державну агенцію «Національна безпека», згідно з яким, призначення та звільнення голови ДАНБ здійснюється парламентом за пропозицією прем'єр-міністра країни.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.