Ізраїль: шлях до переговорів з Палестиною відкрито
Після шести годин обговорення в неділю, 13 міністрів Кабінету міністрів проголосували за звільнення 104 палестинських ув'язнених, 7 проти і 2 утрималися.
"Цей момент не так простий для мене. Це не легко для міністрів. Це не просто, особливо для сімей, сімей загиблих, чиї почуття я розумію, " пан Нетаньяху заявив у телевізійному виступі на засіданні. "Але є моменти, в яких жорсткі рішення повинні прийматися на благо країни, і це один з тих моментів".
Такий крок відкрив шлях до прямих переговорів між Ізраїлем та Палестиною.
Метою переговорів буде створення палестинської держави поруч з Ізраїлем на основі узгоджених меж та заходів безпеки.
Ми не маємо європейської армії…
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті
Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону
Єнс Столтенберг
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.
Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ