Малайзія, Таджикистан: підписано угоду на $400 млн

30 Oct, 2013 | |

Уряд Таджикистану і малайзійська компанія HOS International Trading SDN BHD підписали угоду про реалізацію проекту урядової постанови "Про проект концесійного Угоди ТЕЦ "Шуроб".

 

Ця угода визначає відносини між урядом Таджикистану і компанією HOS International Trading SDN BHD у реалізації проекту, в рамках якого передбачено проведення реконструкції та використання потужностей підприємства ВАТ «Ангішт», а також проектування, будівництво та комерційне використання ТЕЦ "Шуроб"

 

Документ підписав голова Госкомінвеста Давлаталі Саїдов і виконавчий директор компанії HOS International Trading SDN BHD Субраманіам Ратнавелі.
Проект будівництва ТЕЦ "Шуроб" в селищі Шуроб Ісфарінського району, потужністю 300 МВт, реалізується за рахунок прямих інвестицій у розмірі 400 мільйонів доларів.

 

За угодою малайзійська компанія за рахунок власних коштів реконструює і відновить проектну потужність ВАТ "Ангішт" з видобутку вугілля в родовищі Шуроб , в першу чергу для задоволення потреб майбутньої ТЕЦ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.