Малайзія, Таджикистан: підписано угоду на $400 млн

30 Oct, 2013 | |

Уряд Таджикистану і малайзійська компанія HOS International Trading SDN BHD підписали угоду про реалізацію проекту урядової постанови "Про проект концесійного Угоди ТЕЦ "Шуроб".

 

Ця угода визначає відносини між урядом Таджикистану і компанією HOS International Trading SDN BHD у реалізації проекту, в рамках якого передбачено проведення реконструкції та використання потужностей підприємства ВАТ «Ангішт», а також проектування, будівництво та комерційне використання ТЕЦ "Шуроб"

 

Документ підписав голова Госкомінвеста Давлаталі Саїдов і виконавчий директор компанії HOS International Trading SDN BHD Субраманіам Ратнавелі.
Проект будівництва ТЕЦ "Шуроб" в селищі Шуроб Ісфарінського району, потужністю 300 МВт, реалізується за рахунок прямих інвестицій у розмірі 400 мільйонів доларів.

 

За угодою малайзійська компанія за рахунок власних коштів реконструює і відновить проектну потужність ВАТ "Ангішт" з видобутку вугілля в родовищі Шуроб , в першу чергу для задоволення потреб майбутньої ТЕЦ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.