Міністр Кожара змушує брехати іноземним державам про події в Києві

30 Nov, 2013 | |

On November 30, 2013 the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine sent to all embassies and general consulates of Ukraine abroad urgent press-release of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine, which states that peaceful protesters on Independence Square in Kyiv provoked a conflict with the "Berkut", which led to a massive beating peaceful young people on the night of 29 to 30 November. Group publishes original document. 

30 листопада 2013 року Міністерство закордонних справ України направило до усіх Посольств та Генеральних консульств України термінову інформацію Міністерства внутрішніх справ, в якій стверджується, що мирні мітингувальники на Майдані Незалежності в Києві своїми діями спровокували конфлікт із «Беркутом», який призвів до масового побиття мирних молодих людей у ніч з 29 на 30 листопада цього року. Лист підписав заступник міністра закордонних справ України В.Майко.

 

Оскільки в прес-релізі МВС України міститься повністю спотворена інформація, яку МЗС України вимагає довести до відома представників політичних кіл країн світу, група глобальної розвідки Geostrategy вирішила оприлюднити цей документ. Така практика запроваджується групою і надалі. Радою директорів групи прийнято термінове рішення про те, що будь-які подібні пропагандистські документи міністра закордонних справ України Леоніда КОЖАРИ будуть оприлюднюватися на ресурсі Geostrategy.

Як вже раніше писала група, на політику Михайлівської площі доволі сильний вплив здійснює Анатолій ОРЕЛ, колишній заступник Глави адміністрації Президента Леоніда КУЧМИ, який одночасно працює на Головне управління розвідки Міністерства оборони Росії. Цей вплив призвів до того, що підписання у Вільнюсі Угоди про асоціацію було зірвано. Саме тому діяльність групи «Кожара-Орел» опиняється під прискіпливим моніторингом аналітиків групи глобальної розвідки Geostrategy.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У