Міністр Кожара змушує брехати іноземним державам про події в Києві

30 Nov, 2013 | |

On November 30, 2013 the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine sent to all embassies and general consulates of Ukraine abroad urgent press-release of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine, which states that peaceful protesters on Independence Square in Kyiv provoked a conflict with the "Berkut", which led to a massive beating peaceful young people on the night of 29 to 30 November. Group publishes original document. 

30 листопада 2013 року Міністерство закордонних справ України направило до усіх Посольств та Генеральних консульств України термінову інформацію Міністерства внутрішніх справ, в якій стверджується, що мирні мітингувальники на Майдані Незалежності в Києві своїми діями спровокували конфлікт із «Беркутом», який призвів до масового побиття мирних молодих людей у ніч з 29 на 30 листопада цього року. Лист підписав заступник міністра закордонних справ України В.Майко.

 

Оскільки в прес-релізі МВС України міститься повністю спотворена інформація, яку МЗС України вимагає довести до відома представників політичних кіл країн світу, група глобальної розвідки Geostrategy вирішила оприлюднити цей документ. Така практика запроваджується групою і надалі. Радою директорів групи прийнято термінове рішення про те, що будь-які подібні пропагандистські документи міністра закордонних справ України Леоніда КОЖАРИ будуть оприлюднюватися на ресурсі Geostrategy.

Як вже раніше писала група, на політику Михайлівської площі доволі сильний вплив здійснює Анатолій ОРЕЛ, колишній заступник Глави адміністрації Президента Леоніда КУЧМИ, який одночасно працює на Головне управління розвідки Міністерства оборони Росії. Цей вплив призвів до того, що підписання у Вільнюсі Угоди про асоціацію було зірвано. Саме тому діяльність групи «Кожара-Орел» опиняється під прискіпливим моніторингом аналітиків групи глобальної розвідки Geostrategy.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.