Грузія: має намір відмовитися від російських вертольотів
Міноборони Грузії в 2014 році має намір повністю змінити парк радянських і російських вертольотів на американські, заявив голова оборонного відомства Іраклій Аласанія.
"Ми збираємося вилучити радянські та російські військово-транспортні та штурмові вертольоти, якими володіють ЗС Грузії, і почати розвивати парк американських вертольотів, - заявив Аласанія, - Також ми ведемо переговори з іншими країнами.
Державі дуже дорого обходиться обслуговування парку радянських вертольотів. Закупівля запчастин до них пов'язана з проблемами, найчастіше без корупційних угод отримати таке обслуговування практично неможливо ".
Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заявляв про необхідність заміни "старих і вже ненадійних російських вертольотів" ще в 2010 році.
Газпром вважає сланцевий газ фантомом
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії
Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:
Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США
Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?