У Європарламенті знову говоритимуть про Україну
16 січня 2014 року у рамках першого в новому році сесійного тижня Європейського Парламенту в Страсбурзі знову буде обговорюватися питання про перебіг останніх внутрішньополітичних подій в Україні.
Так, Комітет Європарламенту у закордонних справах, який очолює відомий євро парламентар Елмар БРОК, з 8 до 10 години ранку 16 січня буде розглядати на своєму екстреному засіданні низку міжнародних питань, серед яких – обмін думками про останні внутрішньополітичні події в Україні у контексті ad-hoc візиту делегації Європарламенту в Україну, запланованого на період з 28 по 30 січня цього року.
Загалом, під час екстреного засідання Комітету у закордонних справах заплановано обговорення лише трьох питань:
• уповноваження країн-членів ЄС ратифікувати, в інтересах Європейського Союзу, Договір про торгівлю зброєю;
• доповідь керівника місії Європейського Союзу за спостереженнями за проведенням загальних виборів у Гондурасі 24 листопада 2013 року;
• обмін думками про останні внутрішньополітичні події в Україні у контексті ad-hoc візиту делегації Європарламенту в Київ.
За попередньою інформацією групи Geostrategy, участь представників України на засіданні Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту поки що не передбачається.
Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи
Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті
Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.
Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США
Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У