Українська влада отримала перший досвід міжнародної ізоляції

24 Jan, 2014 | |

The participation of Ukrainian prime-minister Mykola Azavot into the World economic forum in Davos became the first cold international shower for the official Kyiv. According to the internal sources, the Geostrategy group has all grounds to confirm that this visit has completely failed.

Участь прем’єр-міністра України Миколи АЗАРОВА в роботі світового економічного форуму в Давосі стала першим після кривавих подій у Києві «міжнародним холодним душем» для чинної влади.

Із джерел, близьких до організації візиту Миколи АЗАРОВА до Швейцарії, аналітикам групи глобальної розвідки Geostrategy стало відомо про те, що запланована програма повністю провалилася. Жодна із зустрічей, над якою працювала українська сторона, не відбулася. І це при тому, що вилітаючи з Києва, український прем’єр мав намір провести в Давосі зустріч із керівництвом Гани, а також Міжнародного валютного фонду та європейського банку реконструкції та розвитку. Планувалася також участь Миколи АЗАРОВА в низці заходів, які традиційно передбачаються під час проведення Світового економічного форуму. Складна економічна ситуація в Україні, яка стала наслідком відсутності проведення в країні важливих реформ, поставила український уряд під високий ризик. У цій ситуації співпраця зі світовими фінансовими інституціями є одним із важливих елементів, який може утримати внутрішню ситуацію в Україні під контролем.

Однак, вечір 22 січня та перша половина дня 23 січня була наповнена лише двома заходами за участю українського прем’єра:

перше – це зустріч 22 січня із кореспондентами британського агентства ВВС, під час якої Микола АЗАРОВ вперше з моменту брутального насилля в Києві по відношенню до демонстрантів заявив про готовність йти на компроміс.

Очевидно, інформація від протоколу прем’єра про відмову усіх міжнародних партнерів від зустрічі з ним, отримана ввечері 22 січня, шокувала Миколу АЗАРОВА. Він зрозумів, що розмови про міжнародну ізоляцію української влади – не жарти, а абсолютно відчутна реальність;

друге – це зустріч 23 січня з Генеральним секретарем Ради Європи Торбьйорном ЯГЛАНДОМ, якої у проекті програми не було. Отже, вона, вочевидь, виникла спонтанно. Цією зустріччю прем’єр хотів продемонструвати те, що з ним все-ще спілкуються представники Західного світу. Та й поїздку в Давос треба чимсь виправдовувати.

 

Фото, зроблені під час проведення двох вказаних зустрічей, свідчать про те, що вони відбулися в одному і тому ж приміщенні. Очевидно, мова йде про готель, в якому зупинився Микола АЗАРОВ під час перебування у Швейцарії. З джерел, близьких до організаторів форуму, групі Geostrategy стало відомо, що він проживав у доволі віддаленому від Давосу готелі Grand Hotel Quellenhof у містечку Бад-Рагац, номер в якому коштує більше 400 євро за добу.

 

Нижче наводимо відгук російських відвідувачів цього готелю, в якому після важких київських буднів зупинився Микола АЗАРОВ:

 

Прекрасный отель. Отличные номера и роскошные рестораны. Персонал дружелюбный и приветливый. Цены достаточно высокие, в стоимость номеров входим посещения термальных бассейнов и комплекса саун. Посещения врачей и лечение за отдельные деньги. В общем отель для состоятельных граждан. Если соберетесь ехать в этот отель, то расчитывайте на спокойный размеренный отдых. Зимой до лыжных трасс далеко, рядом с отелем нет никах развлечений. Только если брать машину и путешествовать по Швейцарии. Были в этом отеле после посещения Сербии. Сербская кухня - питание в отелях, более разнообразное и вкусное чем в этом отеле и цены там на порядок ниже! Но а по комфорту Данному отелю конкурентов нет. Вообщем совет - данный отель только для состоятельный возрастных людей, ищущих спокойный отдых!

 

Так ось, просте порівняння інтер’єру приміщень, в яких було проведено дві названі зустрічі, дають підстави стверджувати, що Микола АЗАРОВ усіх приймав у готелі, і, можливо, що на самому форумі міг навіть не з’являтися.

 

На фото: інтерв’ю ВВС 22 січня

 


На фото: зустріч з Генеральним секретарем Ради Європи Ягландом

 

Така ситуація підтверджує: українська влада втрачає легітимність в очах Західних держав. Сьогодні в української влади ще є шанси врятувати ситуацію. Але для цього існує єдиний шлях: негайно припинити війну проти власного народу та почати дослухатися вимог пересічних українських громадян, які готові до запровадження в Україні гри за європейськими демократичними правилами.
І наостанок. Усі, хто перетинався з українським прем’єром в Давосі, вказують на те, що він дуже погано виглядає. Лупа, котру протокол прем’єра не встиг вчасно струсити з його темно-синього костюму, в якому він зустрічався з ВВС, – найліпше підтвердження того, що впевненості та лоску в української влади стає все менше, а паніка – зростає.

Фото говорить саме за себе

 

P.S. Щойно стало відомо про те, що Президент Болгарії скасував свій візит в Україну, запланований на травень 2014 року. Таким чином українська влада все більше входить в міжнародну ізоляцію. А на цьому фоні українська діаспора працюватиме над тим, щоб під час закордонних візитів представників чинної української влади вони почули б себе дуже некомфортно.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.