США: санкції проти Ірану матимуть наслідки для усього регіону, і в першу чергу - Іраку

03 Feb, 2012 | |

Введення Сполученими Штатами санкцій проти Ірану, до яких приєдналися країни Європейського Союзу, матимуть негативні наслідки для розвитку усього регіону, і в першу чергу – сусіднього Іраку.

У разі, якщо іракська влада дотримуватиметься у повному обсязі введених проти Ірану санкцій, це може призвести до негативних економічних та політичних наслідків в самому Іраку. Зокрема, необхідно враховувати той факт, що сьогодні Іран є одним з найбільших постачальників продуктів харчування для зруйнованого війною Іраку. Отже, виникнення дефіциту продуктів харчування зможе негативно вплинути на внутрішню ситуацію в Іраку, призвівши до різкого виникнення соціальної напруги та протестних настроїв.

З огляду на це Уряд Ірану проводить активні консультації з Вашингтоном з метою пошуку компромісних варіантів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.