США: санкції проти Ірану матимуть наслідки для усього регіону, і в першу чергу - Іраку

03 Feb, 2012 | |

Введення Сполученими Штатами санкцій проти Ірану, до яких приєдналися країни Європейського Союзу, матимуть негативні наслідки для розвитку усього регіону, і в першу чергу – сусіднього Іраку.

У разі, якщо іракська влада дотримуватиметься у повному обсязі введених проти Ірану санкцій, це може призвести до негативних економічних та політичних наслідків в самому Іраку. Зокрема, необхідно враховувати той факт, що сьогодні Іран є одним з найбільших постачальників продуктів харчування для зруйнованого війною Іраку. Отже, виникнення дефіциту продуктів харчування зможе негативно вплинути на внутрішню ситуацію в Іраку, призвівши до різкого виникнення соціальної напруги та протестних настроїв.

З огляду на це Уряд Ірану проводить активні консультації з Вашингтоном з метою пошуку компромісних варіантів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".