Великобританія: виявлено великі поклади сланцевої нафти

17 Mar, 2014 | |

Британські геологи відкрили на півдні Англії велике родовище сланцевої нафти. Нафтові сланцеві породи простягаються на 350 кілометрів від міста Веймут на заході до Дувра на сході.

На думку деяких фахівців, обсяг родовища може дорівнювати третині запасів нафти під Північним морем. Тим не менше ці оцінки ще потрібно буде підтвердити в ході тестового буріння. Згідно ряду підрахунків, запаси на південноанглійському родовищі нафти можуть досягати 15 млрд барелів.

Раніше геологи виявили на півночі Англії велике родовище сланцевого газу. За оцінками британського міністерства енергетики та зміни клімату, воно здатне повністю забезпечити попит у Великобританії на газ протягом найближчих 40 років.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.