Великобританія: виявлено великі поклади сланцевої нафти

17 Mar, 2014 | |

Британські геологи відкрили на півдні Англії велике родовище сланцевої нафти. Нафтові сланцеві породи простягаються на 350 кілометрів від міста Веймут на заході до Дувра на сході.

На думку деяких фахівців, обсяг родовища може дорівнювати третині запасів нафти під Північним морем. Тим не менше ці оцінки ще потрібно буде підтвердити в ході тестового буріння. Згідно ряду підрахунків, запаси на південноанглійському родовищі нафти можуть досягати 15 млрд барелів.

Раніше геологи виявили на півночі Англії велике родовище сланцевого газу. За оцінками британського міністерства енергетики та зміни клімату, воно здатне повністю забезпечити попит у Великобританії на газ протягом найближчих 40 років.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Эро

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.