ЄС: розглядається можливість позову в СОТ через санкції Росії
Єврокомісія планує у найближчі дні вирішити, чи звертатися до Світової організації торгівлі через російську заборону імпорту продуктів харчування європейських виробників. Про це у Брюсселі заявив прес-секретар Європейської комісії Шанталь Х'юз.
"Ми отримали листа від Польщі, ми аналізуємо, що можливо, а що - ні в рамках правил СОТ. Ми ухвалимо рішення у найближчі тижні", - заявила вона.
Російський уряд на початку серпня запровадив ембарго на ввезення продуктів, зокрема м'ясної, рибної та молочної продукції, овочів та фруктів, виборників тих країн, які запровадили санкції через ситуацію в Україні: США, Норвегії, Австралії, Японії, Канади та держав-членів Євросоюзу.
У понеділок Єврокомісія оголосила про уведення надзвичайних заходів із підтримки європейських компаній, які постраждали внаслідок російських санкцій.
США потребують більш активної участі в подіях в Україні
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)
Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
План з 5 пунктів відновлення економіки України
Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.