ЄС: розглядається можливість позову в СОТ через санкції Росії
Єврокомісія планує у найближчі дні вирішити, чи звертатися до Світової організації торгівлі через російську заборону імпорту продуктів харчування європейських виробників. Про це у Брюсселі заявив прес-секретар Європейської комісії Шанталь Х'юз.
"Ми отримали листа від Польщі, ми аналізуємо, що можливо, а що - ні в рамках правил СОТ. Ми ухвалимо рішення у найближчі тижні", - заявила вона.
Російський уряд на початку серпня запровадив ембарго на ввезення продуктів, зокрема м'ясної, рибної та молочної продукції, овочів та фруктів, виборників тих країн, які запровадили санкції через ситуацію в Україні: США, Норвегії, Австралії, Японії, Канади та держав-членів Євросоюзу.
У понеділок Єврокомісія оголосила про уведення надзвичайних заходів із підтримки європейських компаній, які постраждали внаслідок російських санкцій.
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.
Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена
На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.
Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США
Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У