Китай: вирішив збільшити видобуток сланцевого газу в 150 разів

18 Sep, 2014 | |

Міністерством земельних і природних ресурсів Китаю прогнозуєтся збільшення видобутку сланцевого газу з нинішніх 200 мільйонів кубометрів до 30 мільярдів до 2020 року. Про це пише ділове видання «Мейжі цзинцзи синьвень».

Газета повідомляє, що основною перешкодою для реалізації прогнозу міністерства може стати технологічне відставання КНР. Для видобутку сланцевого газу в усьому світі застосовується технологія гідравлічного розриву пластів землі, яка вимагає великої кількості водних ресурсів. Проте в Китаї вже зараз відчувається брак питної води. Крім того, в країні немає розгалуженої мережі трубопроводів, яка б дозволила відразу доставляти газ споживачеві.

Проте, видобуток палива буде стрімко рости, якщо Китай отримає потрібні технології.

У доповіді міністерства земельних і природних ресурсів КНР наголошується, що в 2013 році було видобуто 200 мільйонів кубометрів сланцевого газу. Відомство прогнозує, що вже до наступного року Китай збільшить видобуток до 6,5 мільярда кубометрів.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: