Киргизстан: схвалено "дорожню карту" приєднання республіки до Єдиного економічного простору

08 Oct, 2014 | |

Уряд Киргизстану одноголосно схвалив "дорожню карту" приєднання республіки до Єдиного економічного простору (ЄЕП). Про це повідомили в прес-службі кабінету міністрів.

"Дорожня карта" з приєднання республіки до ЄЕП - це ще один крок на шляху входження нашої країни в Євразійський економічний союз", - заявив прем'єр-міністр країни Джоомарт Оторбаєв. Заходи, намічені в документі, реалізовані киргизькою стороною майже повністю, додав він.

Оторбаєв підкреслив, що це питання знаходиться під безпосереднім контролем президента, парламенту і прем'єр-міністра країни.

Перелік законопроектів, необхідних для вступу країни до МС, вже переданий на розгляд парламенту. Найближчими днями уряд планує передати депутатам і проекти законів, необхідних для приєднання країни до ЄЕП.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.