Судан: армія взяла владу в країні

11 Apr, 2019

Армія Судану оголосила про відсторонення президента Омара аль-Башира від влади і призупинення конституції, а також про розпуск діючих органів влади, включаючи парламент. Про це оголосив у прямому ефірі державного телебачення країни міністр оборони генерал-лейтенант Авад бен Ауф.

Tags: Судан

США: правозахисники вимагають арешту президента Судану якщо він прибуде на Генеральну Асамблею ООН

19 Sep, 2013

Президент Судану Омар Хасан аль-Башир (Omar Hassan al-Bashir), якого розшукують на протязі багатьох років Міжнародним кримінальним судом за звинуваченнями у геноциді та інших злочинах в конфлікті у Дарфурі, запланував прийняти участь в Генеральній Асамблеї ООН в Нью- Йорку. Захисники прав людини закликали уряд Сполучених Штатів протистояти візиту і звернулися до уряду, з вимогою заарештувати його як тільки він прибуде в США.

Американські чиновники підтвердили у вівторок, що Президент Судану Омара Хасана аль-Башир, подав документи на отримання візи для участі в Генеральній Асамблеї ООН, яка проходить у Нью Йорку до кінця вересня.

Tags: СШАСудан

Судан: кількість складу Посольства США скорочена

03 Nov, 2012

 15 співробітників Посольства США в Судані залишили столицю цієї країни місто Хартум одразу після того, як в ньому відбулися теракти. Є інформація про те, що за цими актами можуть стяти ізраїльська сторона.

 

З урахуванням потенційних загроз для американської сторони, які підтримують політику Ізраїлю, керівництвом Державного департаменту було прийнято рішення про невідкладну евакуацію із Судану частини американських дипломатів.

Tags: СуданСША