НАТО, Чорногорія: країну запросили приєднатися до Альянсу

02 Dec, 2015 | |

 Міністри закордонних справ країн, що входять до НАТО, запросили Чорногорію приєднатися до військового альянсу.

"Міністри закордонних справ країн НАТО щойно прийняли історичне рішення розпочати переговори про те, щоб Чорногорія стала 29-м членом", - цитує керівника НАТО Єнса Столтенберга агенція AFP.
Столтенберг сказав, що це "історичне рішення".

Це перше розширення НАТО за шість останніх років.

Росія неодноразово попереджала проти такого руху та вважає, що це загрожує стабільності на західних Балканах.
Переговори про вступ, як очікується, триватимуть приблизно рік.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Borell
Жозеп Боррель
Високий Представник ЄС із зовнішньої і безпекової політики

ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів: