Росія: випробувано гіперзвукову ракету

29 Nov, 2021 | |

ВМС Росії успішно випробували гіперзвукову ракету, повідомили в понеділок військові.

Міністерство оборони заявило, що фрегат "Адмірал Горшков" у Білому морі здійснив запуск крилатої ракети "Циркон", вразивши навчальну ціль за 400 кілометрів (215 морських миль). Запуск став останнім у серії випробувань Циркону, який має надійти в експлуатацію наступного року.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що "Циркон" зможе літати зі швидкістю в дев'ять разів більшою за звук і матиме дальність польоту 1000 кілометрів (620 миль). Путін наголосив, що його розгортання значно підвищить спроможність російських військових.

Циркон призначений для озброєння російських крейсерів, фрегатів і підводних човнів. Це одна з кількох гіперзвукових ракет, які розробляються в Росії.

Кремль зробив модернізацію арсеналів країни головним пріоритетом на тлі напруженості у відносинах із Заходом після анексії Росією Кримського півострова в 2014 році.

Tags: Росія
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.