Росія, Індія: підписано великий контракт на постачання зброї
Представники Російської Федерації та Індії підписали контракт у сумі 2,9 млрд. дол. США на постачання індійській армії російської зброї. Підписання контракту стало можливим після завершення переговорів на рівні керівництва двох держав – Президента Росії Володимира ПУТІНА та Премєр-міністра Індії Манмохана СІНГХА.
Відповідно до положень контракту військові літаки Сухой 42 та Сухой 30 на загальну суму 1,6 млрд. дол. США будуть поставлені до Індії вже протягом 2013 року. Також на озброєння індійської армії буде поставлено військово-транспортні гелікоптери МІ-17 на загальну суму 1,3 млрд. дол. США.
Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)
Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:
Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів
Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.
Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.