Україна, рф: загибель російського генерала
В Україні загинув російський генерал-майор Володимир Завадський, заступник командувач 14-го армійського корпусу. Це підтвердив губернатор Воронезької області Олександр Гусєв.
Губернатор Гусєв написав у телеграмі, що Завадський загинув "на бойовій посаді в зоні проведення спецоперації".
Минулого тижня кілька російських джерел, які підтримують вторгнення в Україну, повідомили про загибель заступника командувача 14 армійським корпусом.
Провоєнне видання "новоросія" повідомляло, що генерал-майор загинув у районі міста Ізюм у Харківській області. Однак Ізюм розташований в українському тилу — приблизно за 50 км від лінії фронту. Тож перебування генерала біля міста виглядає сумнівним.
За даними інших джерел, Завадський міг загинути в районі населеного пункту Кринки в Херсонській області, де російська армія останніми тижнями намагається боротися з плацдармами ЗСУ на лівому березі Дніпра.
Завадський став сьомим генералом, який загинув із початку російського вторгнення в Україну.
Чотири російські генерали (Андрій Суховецький, Володимир Фролов, Канамат Боташев і Роман Кутузов) загинули в перші чотири місяці повномасштабної війни. Потім рівно рік підтверджених втрат у найвищій ланці російських офіцерів не було.
Нових втрат російські генерали почали зазнавати з червня 2023 року — за часом це збіглося з початком українського наступу. З літа до кінця листопада загинули ще два генерали — начальник штабу 35-ї загальновійськової армії Росії генерал-майор Сергій Горячев та заступник командувача Південного військового округу генерал-лейтенант Олег Цоков.
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.
Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса
Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.
Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи