США: керівники Республіканської партії вимагають розслідування

15 Feb, 2017 | |

Керівники Республіканської партії США доєдналися до закликів щодо великого розслідування зв'язків колишнього радника Трампа із Росією.

У понеділок Майкл Флінн залишив свій пост. Його звинувачують у тому, що він обговорював можливе скасування санкцій щодо Москви, перш ніж Дональд Трамп вступив на посаду.

У вівторок представник Білого дому сказав, що Трамп знав, що Флінн не повідомив представникам адміністрації всю інформацію про свої контакти з російським послом у Вашингтоні.

Деякі республіканці були більш стриманими щодо проведення незалежного розслідування.

За інформацією New York Times, записи телефонних розмов і переадресовані виклики свідчать про те, що члени президентської кампанії Трампа, а також інші партнери мали контакти із російськими чиновниками і розвідкою за рік до виборів.

Втім, посадові особи, з якими спілкувалася газета повідомили, що вони досі не бачили доказів змови представників передвиборної кампанії Дональда Трампа із Росією щодо злому Національного комітету Демократичної партії.

Флінна звинувачують у тому, що він обговорював санкції США із російським дипломатом, перш ніж пан Трамп став президентом.

Американське законодавство забороняє приватним особам втручатися у питання міжнародної політики країни.

Спочатку колишній армійський генерал заперечував, що темою розмов з російським послом Сергієм Кисляком були санкції. Після нього про це заявляв віце-президент Майк Пенс.

26 січня Саллі Йейтс, яка обіймала тоді посаду виконуючої обов'язки генерального прокурора США, попередила Білий дім, що російські зв'язки Майкла Флінна можуть зробити його мішенню для шантажу, розповів Шон Спайсер. Однак Трамп, якого про це проінформували в той самий день, вирішив, що Флінн не порушував жодних законів.

Сам Майкл Флінн наполягає, що під час розмов з російським послом він "не перетнув межі".

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.