ООН: Росію та Китай чекає ізоляція

26 Jun, 2020 | |

Росію та Китай чекає ізоляція в ООН, якщо вони продовжать блокувати в Радбезі проекти резолюції США про ембарго зброї для Ірану. Про це заявив спецпредставник США по Ірану Брайан Хук.

Він підкреслив, що між Москвою і Пекіном та міжнародним співтовариством наростають суперечності.

«Росія і Китай були ізольовані в МАГАТЕ, а тепер будуть ізольовані і в Раді Безпеки ООН, якщо продовжать шлях антиутопії», - заявив Хук.

Раніше, 19 червня, агентство МАГАТЕ ухвалило резолюцію про доступ до двох ядерних об'єктів Ірану. Росія і Китай спробували заблокувати це рішення, але не змогли, так як не володіють правом вето в МАГАТЕ. Однак таке право у них є в Радбезі ООН.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за