США, Туречина: висловлена стурбованість підписанням контракту з китайською компанією

02 Oct, 2013 | |

Влада США проінформувала Туреччину про свою стурбованість з приводу повідомлень про те, що ця країна має намір співпрацювати з Китаєм у створенні систем ПРО, заявила журналістам представник держдепу Джен Псакі.

Туреччина, що є членом НАТО, має намір створити СП з китайською компанією, проти якої Вашингтон ввів санкції за співпрацю з Іраном, Сирією і КНДР.

"США на високому рівні повідомили Туреччину, що стурбовані можливим використанням Анкарою протиракетних систем, несумісних із системами НАТО", - сказала Псакі.

За її словами, Вашингтон виходить з того, що угода не затверджена.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів: