В Росії створюються передумови для глибинних політичних перетворень

19 Nov, 2011 | |

У вересні 2011 року Російська Федерація посіла перше серед країни Європи місце за кількістю інтернет-користувачів, яке до останнього часу займала Федеративна Республіка Німеччина.
Так, станом на кінець вересня 2011 року у Росії було зареєстровано 50 мільйонів 810 тисяч інтернет-користувачів, у той час як в Німеччині – 50 мільйонів 139 тисяч, у Франції – 42 мільйони 349 тисяч, у Великій Британії – 37 мільйонів 197 тисяч. Такі дані наводяться європейською дослідницькою компанією ComScore.
Україна, за попередніми оцінками, має близько 13 мільйонів інтернет-користувачів, причому близько 34% проживають у містах з населенням до 50 тисяч громадян.
Очікується, що в сусідній Росії кількість інтернет-користувачів зростатиме у найближчі два роки на 3-5% щороку. Інтернет-послуги на сьогодні забезпечують переважно невеликі приватні компанії, однак уся необхідна для розвитку інтернету інфраструктура продовжує контролюватися державною монополією «Связьінвест». Бездротовий зв'язок поки що залишається в Росії винятком, а не правилом.
Група «Geostrategy» вважає, що за цих умов в російському суспільстві активно визріває процес формування нового електорального поля, яке буде більшою мірою орієнтовано на західні демократичні цінності. Це призведе до того, що результати наступних після 2012 року президентських та парламентських виборів будуть не настільки прогнозованими, як сьогодні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь