Франція готова до переговорів з Путіним

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Эро
22 Dec, 2016

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН. Це єдиний шлях, який дозволить Сирії відновити свою єдність, забезпечуючи при цьому захист меншин. Такі політичні зміни не можуть бути здійснені з Б.Асадом при владі.

Росія: більш ніж 10 000 військових брали участь в операції на території Сирії

29 Mar, 2016

Міністерство оборони РФ оголосило тендер на закупівлю медалей "Учаснику військової операції в Сирії", а також посвідчень до них. Відомство збирається закупити понад 10 тисяч нагород, якими нагороджуються військовослужбовці та особи цивільного персоналу російських збройних сил, які брали участь в операції Росії на території Сирійської Арабської Республіки.

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
15 Mar, 2016

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Протягом чотирьох років, адміністрація Обами чекала, поки режим Асада вбив майже півмільйона людей в Сирії. Потім, коли Асад ослаб, спостерігала, як Путін втрутився у військовому відношенні і захистив режим Асада.

Аль-Каїда: лідер закликав об’єднатися у боротьбі проти Росії та Заходу

02 Nov, 2015

 Глава терористичної організації "Аль-Каїда" Айман Завахірі закликав ісламістів об'єднатися, щоб протистояти загрозі з боку Росії і Заходу в Сирії та Іраку.
"Американці, росіяни, іранці, алавіти і Хезболла погоджують військові дії проти нас - хіба ми не можемо припинити внутрішні чвари, щоб направити всі наші сили проти них?" - йдеться в аудіозапису звернення Аймана Завахірі, опублікованому в інтернеті.

Конфлікт в Сирії

Велика геополітика чи все-таки регіональна гра?
28 May, 2013

Геополітична павутина GeowebЩо ж сьогодні відбувається в Сирії, які причини сирійської кризи, які сценарії подолання цієї кризи? Мова йде про масштабну людську трагедію. Внаслідок збройних конфліктів в Сирії 1,5 мільйона сирійців залишили свою країну, тікаючи до Йорданії та Лівану. А загинуло близько 80 тисяч мирних мешканців цієї Близькосхідної країни. Це –страшна трагедія. Вона в рази більше, ніж була колись для Радянського Союзу війна в Афганістані.