Європейська Комісія: Ельмар Брок спеціальний радник Президента з питань відносин з Україною

05 Sep, 2019 | |

Пан Ельмар Брок, член Європейського парламенту, призначений спеціальним радником президента Жана-Клода Юнкера з стосунків з Україною. Це рішення набирає чинності негайно, і посада не отримує винагороди. Пан Брок проконсультує Президента щодо стратегії та пріоритетів в Україні після президентських і парламентських виборів в цьому році. 

Завдяки майже 15-річному досвіду роботи на посаді голови Комітету з закордонних справ в Європейському Парламенті, пан Брок допоможе встановити зв'язки з новою владою та визначити пріоритети та переваги нової адміністрації щодо її відносин з ЄС , Він буде виконувати свої завдання в співпраці з ЄС. Містер Брок - один з членів Європарламенту, вперше був обраний до цієї установи в 1980 році. З роками він був задіяний у завданнях високого рівня. У галузі зовнішньої політики він також обіймав посаду заступника голови та голови робочої групи з закордонних справ Європейської народної партії (ЕНП) (1994-1999), головного доповідача Європейського парламенту з питань розширення ЄС (1999-2007) , Речник з питань зовнішньої політики Групи ЕНП (2009-2012) та переговорник Європейського парламенту щодо створення Європейської служби зовнішніх дій (2011/2012).

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.