Ірані: Роухані перемагає на виборах президента
Чинний президент Ірану Хасан Роухані перемагає на чергових президентських виборах. Такий результат був отриманий після підрахунку 37 млн голосів.
Як передає Reuters, Роухані набрав 21,6 млн голосів, 14 млн голосів отримав Ібрагім Раїсі, що складає 38 відсотків голосів виборців.
Ультраконсервативний Ібрагім Раісі обіцяв розбудову економіки та збільшення виплат бідним. Раісі вважають близькою фігурою до верховного лідера Ірану Аятоли Алі Хаменеї, який утримався від підтримки будь-якого з кандидатів.
На виборах президента зафіксовано численні порушення на користь кандидата Хасана Роухані. Про це заявив керівник штабу найближчого суперника лідера Ібрагіма Раїсі.
Як вказується, були відзначені випадки агітаційної діяльності прихильників Роухані на виборчих дільницях, що заборонено законодавством, помилкове написання імені кандидата Раїсі в бюлетенях, відсутність достатньої кількості бюлетенів в районах, де рейтинг Раїсі максимальний, надходження в ці райони бюлетенів без печаток. Всього прихильники Раїсі нарахували 219 очевидних порушень. Алі Нікзад закликав комісію вжити термінових заходів.
Раніше повідомлялося, що президентські вибори в Ірані продовжено на дві години на зв'язку з великою кількістю виборців і чергами біля виборчих дільниць.
Імпічмент чи енергетична незалежність України

Річард Л. Морнінгстар
Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО
Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони