Китай, Росія: оголошено про початок будівництва китайської ділянки газопроводу

30 Jun, 2015 | |

 Китайський віце-прем'єр Чжан Гаолі в понеділок оголосив про початок будівництва китайської частини 3968-кілометрової ділянки газопроводу Китай-Росія Схід Потік.

Чжан сказав, що китайська сторона готова працювати з російською стороною, щоб гарантувати, що трубопровід буде завершений і введений в експлуатацію відповідно до графіка в 2018 році.

Трубопровід, що проходить від газових родовищ на Далекому Сході в Шанхай, призначений для транспортування 38 млрд кубометрів природного газу з Росії в Китай кожного року.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв приєднався до Чжан в телевізійному церемонії відкриття, яка відбулася одночасно в Пекіні, Москві та прикордонному місті Хейхе на північному сході Китаю.

У своєму виступі на церемонії, Чжан заявив що  спільний проект сприяє диверсифікації енергетичної стратегії та забезпечення енергетичної безпеки обох країн.

 

У вересні минулого року, почалося будівництво російської ділянки газопроводу Східний Потік, також відомий в Росії як газопровід "Сибір". 

Чжан сказав, що дві сторони повинні просувати довгострокове співробітництво у розвитку нафто, газо трубопроводів, розвитоку газової енергетики та інтеграції видобутку вугілля, генерації і передачі електроенергії.

Він сказав, що дві сторони повинні розширити всебічне співробітництво в галузі інвестицій, виробничих потужностей, фінансів, високошвидкісних залізниць, сільського господарства та розвитку Далекосхідного регіону.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.