Китай, Тайвань: планується зустріч президентів вперше з 1949року
Президент Тайваню Ма Інцзю заявив що в суботу в Сингапурі відбудуться перемовини з президентом Китаю Сі Цзіньпіном. Це будуть перші перговори між лідерами двох сторін після громадянської війни в Китаї, що закінчилась в 1949 році.
На прес-конференції в президентському кабінеті в Тайбеї в четвер, президент Тайваню Ма Інцзю заявиви що зустріч буде історичною віхою в історії двох країн. Він сказав, що переговори спрямовані на підтримку миру і стабільності.
Також він додав, що переговори будуть першим кроком у нормалізації відносин між лідерами і висловив сподівання, що вони створять механізм для подальшого спілкування лідерів.
Спостерігачі кажуть, що Ма Інцзю хоче показати, що він на рівних з Сі Цзіньпіном і продемонструвати позитивний результат зусиль його уряду, спрямованих на зміцнення зв'язків з Китаєм.
Але найбільша опозиційна партія Тайваню, Демократична прогресивна партія, розкритикувала переговори, заявивши, що процес, який привів до зустрічі з Сі Цзіньпіном не достатньо прозорий.
Деякі критики кажуть, що суботні перемовини, спрямовані на відновлення суспільної підтримки про-націоналістичної партії Китаю та її лідера Ма Інцзю напередодні президентських виборів у січні 2016року.
Ми повинні продовжити надавати підтримку

Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.