Китай: Yahoo залишає країну

03 Nov, 2021 | |

Представники Yahoo Inc. заявили, що все складніші умови ділового середовища в Китаї не дозволяють продовжувати там бізнес. Більшість сервісів Yahoo вже було заблоковано, але останні зміни в державній політиці, а саме розширення урядового контролю над технологічними компаніями, остаточно унеможливили будь-яку роботу, кажуть у компанії.

У повідомленні Yahoo йдеться, що китайська філія припинить надавати послуги з 1 листопада, повідомляє Associated Press. Така ситуація — результат ворожнечі США та Китаю в галузі технологій та торгівлі. Раніше США запровадили санкції проти компанії Huawei та інших китайських технологічних фірм. США стверджують, що ці компанії пов'язані з урядом Китаю та військовими. Китай заявляє, що США несправедливо пригнічують конкуренцію та намагаються заблокувати технологічне зростання Китаю.

Yahoo - остання іноземна технологічна компанія, що залишалася у Китаї. Google "здався" кілька років тому, а представники професійної мережевої платформи Microsoft LinkedIn заявили минулого місяця, що в Китаї її замінять сайтом із вакансіями. За цими подіями видно вибір, з яким стикаються великі гравці технологічного ринку. Вибір диктують вимоги урядів, які домагаються цензури контенту та ключових слів через те, що вони вважаються політично чутливими чи недоречними.

Tags: Китай
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради