Китай: Yahoo залишає країну
Представники Yahoo Inc. заявили, що все складніші умови ділового середовища в Китаї не дозволяють продовжувати там бізнес. Більшість сервісів Yahoo вже було заблоковано, але останні зміни в державній політиці, а саме розширення урядового контролю над технологічними компаніями, остаточно унеможливили будь-яку роботу, кажуть у компанії.
У повідомленні Yahoo йдеться, що китайська філія припинить надавати послуги з 1 листопада, повідомляє Associated Press. Така ситуація — результат ворожнечі США та Китаю в галузі технологій та торгівлі. Раніше США запровадили санкції проти компанії Huawei та інших китайських технологічних фірм. США стверджують, що ці компанії пов'язані з урядом Китаю та військовими. Китай заявляє, що США несправедливо пригнічують конкуренцію та намагаються заблокувати технологічне зростання Китаю.
Yahoo - остання іноземна технологічна компанія, що залишалася у Китаї. Google "здався" кілька років тому, а представники професійної мережевої платформи Microsoft LinkedIn заявили минулого місяця, що в Китаї її замінять сайтом із вакансіями. За цими подіями видно вибір, з яким стикаються великі гравці технологічного ринку. Вибір диктують вимоги урядів, які домагаються цензури контенту та ключових слів через те, що вони вважаються політично чутливими чи недоречними.
Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".
США потребують більш активної участі в подіях в Україні
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)
Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за