Рада Європи, Косово: перспективи співпраці
Відбулося позачергове засідання Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи з політичних питань і демократії, на якому був позитивно розглянутий проєкт висновку ПАРЄ щодо стану готовності частково визнаного Косова до членства в РЄ з рекомендацією направлення вказаного питання на розгляд Комітету міністрів РЄ.
Згадане рішення є прецедентом у міжнародній практиці з урахуванням відсутності визнання Косова всіма державами-членами РЄ.
Лідери Албанії привітали Косово, однак очікувано протилежною була реакція Сербії.
У разі набуття членства у РЄ Белград розглядав серед можливих кроків у відповідь можливість виходу зі складу організації, апелюючи до норм міжнародного права та положень резолюції 1244 РБ ООН.
До традиційних партнерів Сербії, які не підтримуватимуть рішення прийняття Косова, належать Угорщина, Чорногорія, Румунія, Іспанія, Грузія. Основними лобістами членства Косова є т.зв. група «Квінта» (ФРН, Франція, Італія, Велика Британія, США).
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь
Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі
Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.
Ми повинні продовжити надавати підтримку

Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій