Сирія: Російські МіГ-29 вражають цілі в зоні деескалації

05 Jun, 2020 | |

Російські літаки відновили атаки в зоні деескалації на півночі Сирії вперше після того, як у березні було домовлено про припинення вогню з Туреччиною, повідомила Syrian Observatory for Human Rights в четвер.

"Російські реактивні літаки здійснили новий раунд (чотири нальоти) авіаударів по "зоні деескалації" в перші години ранку в середу, орієнтуючись на місця в районі між Аль-Каркуром і районом електростанції в Саль-Аль-Габі на північ- західній Хамі", - сказано в повідомленні.

Поки не повідомлялося про жертви.

Ідліб, остання провінція, де повстанці тримаються проти сил сирійського президента Башара Асада, вже протягом багатьох років є серйозною проблемою для Туреччини. Мільйони переселених сирійців знайшли притулок поблизу турецького кордону і можуть спробувати перейти його, якщо Асада тиснутиме далі.

Туреччина та Росія 5 березня уклали угоду про припинення вогню, щоб припинити бої в Ідлібі між силами, які підтримують Туреччина, і сирійські військові, які підтримуються Росією.

Угода передбачала створення коридору безпеки, який простягнувся приблизно в 6 км на північ і південь від автомагістралі М4, що з'єднує Латакію та Саракіб, який буде спільно патрулювати турецькі та російські сили. Однак Росія та Туреччина були змушені скоротити кілька спільних патрулів у регіоні, посилаючись на "провокації повстанців".

Припинення вогню відбулося після тижневої турецької військової операції в Ідлібі, яка була відповіддю на повітряний удар, в якому загинуло 36 турецьких солдатів у рамках багатомісячного наступу сирійського уряду з метою повернення контролю в провінції.

Тим часом, посольство Росії в Сирії в середу заявило, що друга партія винищувачів російського виробництва МіГ-29 була доставлена ​​сирійському уряду "в рамках оборонного співробітництва" між країнами, повідомляє інформагентство ТАСС.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.