США, Україна: очікується перегляд участі Вашингтону
Адміністрація Дональда Трампа хоче переглянути свою участь у процесі мирного врегулювання в Україні, пише Washington Post.
За словами видання, адміністрація Трампа вирішила значно збільшити свою участь у врегулюванні ситуації в Україні, хоча лише в березні під час зустрічі з німецьким канцлером Ангелою Меркель Трамп нібито казав, що Україна - це зона відповідальності Європи, і США не буде занадто втручатися.
З точки зору держсекретаря США Рекса Тіллерсона, з України можна план Трампа покращити стосунки між США та Росією, вважає видання. Тіллерсон планує відновити мирні переговори на зразок тих, які проводила раніше адміністрація Обами, сподіваючись, що нові обличчя та обставини принесуть кращі результати, пише видання.
Звичайно, в адміністрації вистачає і скептиків, які вважають, що не варто робити будь-які кроки до покращення відносин з Росією на тлі розслідування щодо можливого впливу Росії на вибори в США. Але Трамп та Тіллерсон налаштовані рішуче, пише видання.
В свою чергу, в Європі схвально сприйняли цю ідею. Зокрема міністр іноземних справ Німеччини Сігмар Габріель заявив, що високо цінує такі наміри США, відзначає Washington Post.
За словами видання, Тіллерсон розмірковує про призначення спеціального посланника, який би відновив дипломатичний канал з кремлівським радником Владиславом Сурковим.
Адже саме через такий канал певного прогресу досягла Вікторія Нуланд з адміністрації Обами, нагадує видання.
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
Імпічмент чи енергетична незалежність України

Річард Л. Морнінгстар
Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.