США, Україна: президенти проведуть телефонну розмову

01 Jan, 2022 | |

Президент США Байден планує провести телефону розмову з президентом України Володимиром Зеленським у неділю на тлі загострення напруженості у відносинах з Росією та перед серією зустрічей у Європі, у яких візьмуть участь Москва, Вашингтон та союзники по НАТО.

Представник Білого дому підтвердив CNBC у п'ятницю, що Зеленський і Байден будуть говорити, сказавши, що Байден також має намір переглянути плани дипломатичних кроків, спрямованих «допомогти деескалації ситуації в регіоні».

Раніше в п'ятницю Байден заявив журналістам, що Росія зіткнеться з суворими санкціями, якщо вона вторгнеться в Україну.

«Я чітко дав зрозуміти президенту Путіну, що у нас будуть жорсткі санкції, ми збільшимо нашу присутність у Європі разом із союзниками по НАТО», – сказав Байден.

Росія накопичила війська на кордоні з Україною, що викликає побоювання вторгнення Росії на територію України.

У четвер Байден провів 50-хвилинну розмову з Путіним, щоб знизити напруженість.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.