Великобританія, Росія: відбувся контакт між керівництвом країн
На Даунінг-стріт підтвердили, що президент Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей провели першу після її призначення на цю посаду телефонну розмову, в якій висловили бажання поліпшити відносини між двома країнами.
Обидва лідери висловили незадоволеність нинішнім станом співробітництва і зійшлися на думці, що ситуацію, яка склалася, необхідно поліпшити, йдеться в заяві Кремля.
Офіційний представник канцелярії британського прем'єра заявила, що співпраця між Росією і Великобританією в сфері авіаційної безпеки є найважливішим елементом боротьби з тероризмом.
Останнім часом відносини між Росією і Великою Британією помітно погіршилися, особливо після оголошення результатів британського дізнання у справі про смерть в Лондоні колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка, згідно з якими його отруєння було справою рук російських спецслужб і, як було сказано, "ймовірно, сталося з особистого схвалення Путіна".
Зростанню напруженості в російсько-британських відносинах сприяли також підтримка Москвою правлячого сирійського режиму, російська анексія Криму, військовий конфлікт на сході України і західні санкції щодо Росії.
"Не дивлячись на розбіжності"
Представник Даунінг-стріт підтвердила, що Путін і Мей обговорили загальні загрози безпеки, актуальні для обох країн.
"Прем'єр-міністр наголосила на важливості відносин між Великою Британією і Росією і висловила надію, що - незважаючи на розбіжності з деяких питань - наші країни зможуть вести відкритий і чесний діалог на важливі для обох сторін теми", - повідомила вона.
"Володимир Путін і Тереза Мей згодні в тому, що громадяни обох країн стикаються з загальними терористичними загрозами, і що співпраця в сфері авіабезпеки є найважливішим елементом у міжнародній боротьбі з тероризмом", - додала представник Терези Мей.
У повідомленні Кремля також йдеться, що лідери домовилися про налагодження діалогу між службами безпеки обох країн з питань авіаційної безпеки.
Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»
Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.
Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США
"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за