Китай, Гонконг: депутати Гонконгу відхилили законопроект про реформу виборчої системи

18 Jun, 2015 | |

Депутати Гонконгу відхилили підтримуваний Пекіном законопроект про реформу виборчої системи.

У четвер, Законодавчій раді Гонконгу у складі 70 депутатів не вдалося отримати дві третини голосів на підтримку цього законопроекту. Усі 27 продемократично налаштованих депутатів проголосували проти, а перед голосуванням пропекінскі налаштовані депутати покинули зал.

Даний законопроект повинен був ввести пряме голосування на наступних виборах глави адміністрації Гонконгу в 2017 році. Однак цей законопроект мав також дати право Китаю на висунення своїх кандидатів. За словами оглядачів, це забороняло б кандидатам критикувати Комуністичну партію Китаю.

Даний законопроект викликав масові протести на вулицях Гонконгу в минулому році. Перед голосуванням в четвер продемократичні активісти назвали цей законопроект «нехтуванням демократії».

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: