Південна та Північна Кореї: родини починають воз’єднуватися

20 Oct, 2015 | |

Сотні жителів Південної Кореї їдуть до КНДР на акцію возз'єднання сімей, розділених понад півстоліття тому Корейською війною.

Возз'єднання проходитиме на гірському курорті Кимгансан у Північній Кореї у вигляді серії зустрічей впродовж тижня.

Такі акції періодично проводяться із 1988 року і залежать від стану відносин між Пхеньяном і Сеулом.

Востаннє таке возз'єднання відбувалося у лютому 2014 року. Цьогорічні зустрічі родин, погоджені у серпні, організовані під керівництвом Червоного Хреста.

На участь у таких акціях возз'єднання щоразу записуються десятки тисяч людей, проте лише небагато з них таки зустрічаються із родичами у іншій країні - і здебільшого це літні люди.
У Південній Кореї учасників випадково обирає комп'ютер на основі алгоритму, що враховує їхню родинну історію та вік. Відібрані учасники також проходять інтерв'ю та медичне обстеження.

Перша група із 400 жителів Південної Кореї зустрічатиметься із родичами із Півночі із вівторка по четвер. Друга група із 250 людей приїде до КНДР для возз'єднання у суботу - і перебуватиме там до наступного понеділка.
Багато із тих, хто їде до сімей з Південної Кореї, везуть родичам на Півночі одяг, їжу та гроші.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.