Південна та Північна Кореї: родини починають воз’єднуватися

20 Oct, 2015 | |

Сотні жителів Південної Кореї їдуть до КНДР на акцію возз'єднання сімей, розділених понад півстоліття тому Корейською війною.

Возз'єднання проходитиме на гірському курорті Кимгансан у Північній Кореї у вигляді серії зустрічей впродовж тижня.

Такі акції періодично проводяться із 1988 року і залежать від стану відносин між Пхеньяном і Сеулом.

Востаннє таке возз'єднання відбувалося у лютому 2014 року. Цьогорічні зустрічі родин, погоджені у серпні, організовані під керівництвом Червоного Хреста.

На участь у таких акціях возз'єднання щоразу записуються десятки тисяч людей, проте лише небагато з них таки зустрічаються із родичами у іншій країні - і здебільшого це літні люди.
У Південній Кореї учасників випадково обирає комп'ютер на основі алгоритму, що враховує їхню родинну історію та вік. Відібрані учасники також проходять інтерв'ю та медичне обстеження.

Перша група із 400 жителів Південної Кореї зустрічатиметься із родичами із Півночі із вівторка по четвер. Друга група із 250 людей приїде до КНДР для возз'єднання у суботу - і перебуватиме там до наступного понеділка.
Багато із тих, хто їде до сімей з Південної Кореї, везуть родичам на Півночі одяг, їжу та гроші.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.