Саудівська Аравія: веде переговори з будівництва нафтопереробного заводу в Китаї

01 Sep, 2016 | |

Державна кормпанія Саудівської Аравії Saudi Aramco на останній стадії переговорів з Китайською національною нафтогазовою корпорацією (CNPC) з будівництва нафтопереробного заводу Юньнань в Китаї, про це заявив її голова  телеканалу Аль-Арабія ТВ в середу.

Халід аль-Фаліх, який також є міністром енергетики Саудівської Аравії, сказав: "Ми сподіваємося досягти угоди в цьому році."
Міністр додав, що він з оптимізмом дивиться на попит на нафту.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.