Великобританія: причини відставки високопосадового дипломата
Британські засоби масової інформації аналізують ситуацію, яка склалася навколо неочікуваної відставки одного з найбільш досвідчених дипломатів Айвана Роджерса, британського представника при Європейському Союзі.
Деякі видання називають цю відставку ударом для Великої Британії, особливо напередодні виборів у Франції і ФРН, а також за декілька місяців до початку формального виходу Великобританії з Євросоюзу.
На думку деяких політиків, його відставка матиме негативні наслідки для ЄС. Основними сигналами стало те, що останнім часом погіршилися відносини А.Роджерса з деякими представниками команди британського прем’єр-міністра. У грудні, зокрема, відбувся витік підготовленої ним інформації про те, що погодження документів між Великобританією та ЄС з питань торгівлі, може затягнутися до 2020 року.
Разом з тим, йдеться також і про те, що відставка А.Роджерса дозволить призначити нового британського посла до початку переговорів із застосування 50-ї статті Лісабонського договору.
Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі
Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.
Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.
Путін забезпечив виживання режиму Асада

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.