Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

26 May, 2017 | Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу |
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Джин Шахін є відвертим критиком авторитарного режиму президента Путіна і перша в Конгресі закликала до слухань по втручанню Росії у вибори в США 2016 року. Вона недавно виступила співавтором законопроекту щодо посилення санкції відносно Росії, і внесла законопроект щодо розслідування RT News, яка відповідно до даних розвідки діє в якості пропогандистського каналу російського уряду.

Підтверджуючи свій заклик до незалежної комісії з розслідування втручання Росії в США, сенатор Джин Шахін також намітила сміливу, агресивну стратегію для покарання Путіна і протидії зусиль його режиму щоб підірвати основи американської демократії.

«У своєму виступі сьогодні я хочу вказати на втручання Росії в наших виборах в ширшому геополітичному контексті. У США і Європі, післявоєнний порядок стикається зі зростаючою і безпрецедентною загрозою. Ця загроза, просто кажучи, є Росія Володимира Путіна.

Мета Путіна відновити Росію в якості домінуючої сили і відтворити сферу радянського типу впливу вздовж її кордонів. З цією метою, його стратегія: зруйнувати, розділити і послабити трансатлантичний союз. Американські люди повинні в повній мірі зрозуміти, що робить Путін. І разом з нашими союзниками, ми повинні зупинити його.

Але завдання Путіна це більше ніж злам Американської демократії. Архітектура альянсів та партнерств була в центрі національної безпеки Америки протягом більше семи десятиліть, і вона також схильна до ризику.

Нам потрібно сміливіша, більш агресивна стратегія для покарання Росії і протидії її зусиллям з підриву нашої демократії.

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

По-перше, щодо санкцій. Я приєдналась до двопартійної групи сенаторів на чолі з Джоном Мак-Кейном і Беном Кардіном, щоб просувати законодавство про введення нових, більш жорстких, всеосяжних санкції щодо Росії, в тому числі на їх енергетичному секторі.

По-друге, в згоді з нашими союзниками по НАТО, ми повинні продовжувати протистояти Росії з військової точки зору.

На саміті НАТО в Варшаві влітку минулого року, альянс ратифікував рішення для розгортання багатонаціональних батальйонів - в тому числі військ США і техніки - в країнах Балтії та Східної Європи. На саміті НАТО в наступному місяці в Брюсселі, ми повинні зробити більше, в тому числі формально закликаючи Росію до відповідальності за порушення ядерного договору.

По-третє, ми повинні подвоїти нашу підтримку для України. Україна зазнала нападу, тому що вона наважилась вибрати незалежний, прозахідний курс.

Путін ясно бачить Україну як приклад: якщо Росія може порушити суверенітет України, то вона може зробити те ж саме в інших країнах, які раніше були в Радянському Союзі або його сфері впливу. І навпаки, якщо українська демократія буде успішною, це буде обнадійливим повідомленням для продемократичних активістів навіть в Росії. Ден Бер, колишній посол США в Організації з безпеки і співпраці в Європі, повідомив наш комітет у закордонних справах Сенату, що «найкращий спосіб підтримати майбутнє демократії в Росії є підтримка демократичного майбутнього, яке будується сьогодні в Україні.»

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
Пенні Пріцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.