США: країна входить до етапу гонки озброєнь
Гонка озброєнь менше спрямована на кількість озброєння, а більше - на новітні методи й технології, націлені на те, щоб перехитрити та випередити іншу сторону. Російського президента Володимира Путіна називають постаттю, яка змушує США відновлювати свій ядерний потенціал.
Йдеться про те, що Москва нарощує свою ядерну силу, маневруючи у рамках угоди про взаємне скорочення арсеналу ядерної зброї (СНВ-III). Її у 2011 році підписали Барак Обама та Дмитро Медвєдєв.
Тепер стало очевидно, що у США має бути достатньо дослідницьких, конструкторських та виробничих потужностей для підтримки та заміни своїх ядерних сил.
Нова програма передбачає збільшення витрат на оборону.
Зокрема очікується, що протягом 30 років вона обійдеться Вашингтону у щонайменше 1,2 трильйони доларів.
Переважна частина цих коштів піде на нове покоління винищувачів, нові підводні човни та відбудову ядерних потужностей на заході країни.
Одним із найбільш контроверсійних положень доктрини є пункт про те, що США можуть застосовувати ядерну зброю у відповідь на атаку великої руйнівної сили, не обов'язково ядерну, на критично важливі об'єкти інфраструктури.
Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.
Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: